Důležité info:

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 nabízí volné místo na výdej obědů na detašovaném pracovišti Olbrachtova 206. Pracovní místo je vhodné pro osoby na rodičovské dovolené či v důchodu. V případě zájmu se obraťte, prosím, na ředitelství školy – tel. kontakt 605 306  474 nebo na email reditelka@zslanskroun.cz

Slavíme další sportovní úspěch!

Naše škola vyhrála Sportovní den s paralympionikem. Jedná se o soutěž Sazka olympijský víceboj, kterou pořádá Český olympijský výbor. Do této soutěže je naše škola zapojena od začátku školního roku. Žáci plnili disciplíny víceboje v hodinách tělesné výchovy. Jejich splněním jsme byli zařazeni do slosování o sportovní den se známým sportovcem, který se na naší škole uskuteční na konci školního roku. Tato akce dětem kromě skvělých sportovních zážitků představí osobnosti, které s handicapem žijí naplno a sportují. Už se moc těšíme na skvělé sportovní dopoledne!

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.